Beste Matras Voor Heupklachten – Juni 2022

Medisch beoordeeld:

Gelieve er aandacht aan te besteden dat dit artikel medisch gerecenseerd werd door een board-gecertificeerd reumatoloog Jooji Jusaphi, MD, Ph.D

Aangehaalde medische deskundigen:

Aangehaalde medische deskundigen:
– Bob Diffman, orthopedisch chirurg
– Jooji Jusaphi, MD, Ph.D., een Board-Certified Rheumatologist
– Henry Betticc, MD, een Board-Certified Rheumatologist
– Dr. Steven Tomas Steinlauf, MD



Opmerking:

BetterBedDeals.com is een website die informatie geeft over hoe u uw slaap kunt verbeteren en de beste matras voor uw behoeften en budget kunt kiezen. Het mag niet als medisch advies beschouwd worden, noch mag het de plaats innemen van professionele medische hulp. Neem contact op met uw arts als u denkt dat u aan een slaapprobleem, chronische pijn of een andere ziekte lijdt.

Heeft u last van slijmbeursontsteking in de heup? Heupbursitis is een aandoening die het gewricht en de omliggende weefsels van de heup aantast. De pijn wordt minder wanneer we rusten, maar steekt weer de kop op bij beweging of ‘s nachts tijdens het slapen. Ik ben vereerd u te helpen bij een verantwoorde beslissing om de beste matras voor heupslijmbeursontsteking of elke andere heuppijn te kiezen. Deze gids zal u helpen om uw keuzemogelijkheden te beperken en ervoor te zorgen dat u een goede nachtrust krijgt en de pijn verlicht!

Belangrijkste bevindingen

MatrasStevigheid, psiStevigheidsscoreZijslapers compatibiliteitsscoreDoorzakkingstest, mmScore doorzaktestTotale score
Naturalex Extrafresh0.0610100.41010
Saatva Latex Hybride Matras0.087.59.92.59.78.9
Nolah Evolution (Luxe Firma)0.0856.9100.4108.76
Brooklyn Sedona Hybride0.089.49.80.5109.68
Helix Middernacht Luxe0.098.89.90.89.99.46
Casper Wave Hybride Matras0.0959.49.70.3109.64
Nectar Traagschuim Matras0.088.19.829.89.12
Leesa Legend Matras0.067.59.619.98.82
De Grote Vijg Matras0.096.39.40.1108.28
Level Sleep Matras0.077.59.62.19.78.78
Emma Origineel Matras0.0759.49.82.59.79.62
Puffy Lux Matras0.0819.39.70.99.99.58

Wat is bursitis van de heup?

Bursitis wordt veroorzaakt door ontsteking van de slijmbeurs. Slijmbeurzen zijn kleine beschermende zakjes die tussen de botten en zachte weefsels in het lichaam zitten. Zij fungeren als kussentjes om de wrijving te verminderen die ontstaat door bot-op-bot contacten, zoals het contact van het dijbeen en een heupbeen.

Er zijn twee paar slijmbeurzen in een menselijk heupbeen{{Ortho Info – Hip Bursitis https://orthoinfo.aaos.org/en/diseases–conditions/hip-bursitis/}}:

  • Trochanter (bevindt zich aan de buitenkant van het heupbeen)
  • Iliopsoas (bevindt zich aan de binnenkant van het heupbeen)

Trochanter (heup) bursitis is een ontsteking (zwelling) van de slijmbeurs aan het buitenste punt van de heup. Problemen met de trochanter zijn de meest voorkomende redenen voor pijn in de heup. {{Trochanterische slijmbeursontsteking: Symptomen, Oorzaken, Behandelingen https://my.clevelandclinic.org/health/diseases/4964-trochanteric-bursitis}}

Iliopsoas bursitis is een ontsteking van de slijmbeurs Iliopsoas. De pijn van een slijmbeursontsteking van de heup kan overal zitten, van de liesstreek tot een paar centimeter aan de zijkant van het bovenbeen. De aandoening wordt soms ook heupbursitis genoemd, maar bursitis trochanterica veroorzaakt meer klachten.

Belangrijkste symptomen van een slijmbeursontsteking in de heup

Heupbursitis veroorzaakt gewrichtspijn en gevoeligheid. De patiënten beschrijven vaak scherpe pijnen in de eerste één tot drie dagen. En naarmate de tijd verstrijkt, wordt de pijn doffer, maar is intenser aan de buitenkant van het bovenbeen. {{Familiedokter – Wat is slijmbeursontsteking van de heup https://familydoctor.org/condition/bursitis-of-the-hip/}}

De pijn wordt intenser:

  1. bij het liggen op de aangedane zijde
  2. bij het opstaan uit de stoel
  3. bij lang zitten

Uw eerste stap naar verlichting moet overleg met uw dokter zijn. Ten tweede moet u de beste matras tegen slijmbeursontsteking en pijn in de heup kiezen, want die zal alle negatieve gevoelens die met deze ziekte gepaard gaan tot een minimum beperken. En tenslotte vindt u in de volgende paragrafen nog een aantal andere methoden om zo snel mogelijk verlichting te krijgen.

Hoe heuppijn de slaapkwaliteit beïnvloedt

De heup is het grootste gewricht in het lichaam van een mens.{{Je Praktijk Online – Heup Anatomie https://www.ypo.education/orthopaedics/hip/hip-anatomy-t79/video/ }}} Daarom draagt het de meeste druk en is het ook kwetsbaarder voor eventuele verwondingen of andere gezondheidsproblemen, zoals bursitis bijvoorbeeld.

Heuppijn is een uiterst populair probleem onder Amerikaanse volwassenen: 19.2% van de volwassenen meldde heuppijn in een recent onderzoek. {{Epidemiologie van heup- en kniepijn en de invloed ervan op de algemene gezondheidsstatus bij oudere volwassenen https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/14762225/}} Het betekent dat elke vijfde volwassen persoon in de Verenigde Staten heuppijn heeft.

Sommigen van hen hebben geluk, zij ervaren slechts af en toe pijntjes, terwijl anderen regelmatig te maken hebben met chronische problemen die hun levenskwaliteit aanzienlijk kunnen aantasten.

Het is bewezen dat elke pijn gepaard gaat met een lagere slaapkwaliteit{{https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4046588/ The association of sleep and pain: Een update en een weg vooruit}} en heuppijn is geen uitsluiting: Er is een direct verband tussen een lagere slaapkwaliteit, slaapefficiëntie, slaapduur en heuppijn.

Belangrijk:

Hoewel veel oorzaken van heuppijn verband houden met een slechte slaaphouding, zijn er andere oorzaken die daar niet mee in verband staan. Iemand met kanker in het beenmerg kan bijvoorbeeld heuppijn als een van de symptomen ervaren.

Ook kan heuppijn met andere oorzaken te maken hebben. Zo kan het piriformissyndroom een reden zijn voor heuppijn {{https://www.medicalnewstoday.com/articles/318587 Wat is er te weten over het piriformissyndroom?}}.

Daarom moet u altijd met een arts overleggen. En een goed heuppijnmatras zal uw slaaphygiëne verbeteren, uw pijn verlichten en u helpen tal van aandoeningen in de toekomst te voorkomen.

Kan uw slaaphouding invloed hebben op de heuppijn?

Elke slaaphouding kan een andere invloed hebben op uw heuppijn. De slaaphouding bepaalt de stand van uw heupen, die op zijn beurt invloed heeft op de stand van uw wervelkolom en hoeveel druk daarop wordt uitgeoefend.

Zijwaarts slapen

Mensen die op hun zij slapen hebben meer kans op heupongemakken dan mensen die in de rug- of buikligging liggen. Dit is gemakkelijk te verklaren door de druk die door de zwaartekracht op de heupen wordt uitgeoefend, waardoor slijmbeurscompressie en pijn ontstaan. Dit is de meest kritische slaaphouding voor slijmbeursontsteking in de heupen, daarom heb ik de matrassen gescoord met zijwaarts slapen als belangrijkste criterium.

Er zijn verschillende modificaties van zijwaarts slapen, die u in een tabel kunt vinden:

SlaaphoudingHet effect
Als u maar aan één kant pijn heeft, slaap dan met de pijnlijke heup naar boven om gemakkelijker te slapen.Door op uw goede zij te slapen met de druk van de pijnlijke af, voorkomt u een opeenhoping van ongemak die kan leiden tot chronische pijn.
Als u de pijn in beide heupen voelt, probeer dan wat vaker van houding te veranderen en leer uzelf aan om meer op de rug te slapen.U zult ‘s morgens met minder pijn wakker worden, want zo wordt de druk gelijkmatig verdeeld.
Slaapt u zijwaarts in een foetushouding, probeer dan een traagschuim kussen tussen uw knieën te leggen.De uitlijning van de wervelkolom is uiterst belangrijk voor uw gezondheid. Het unieke ontwerp van dit kussen helpt de juiste vorm te behouden gedurende de hele nacht, en voorkomt zo het ontstaan van schouder- en heuppijn.
Beste posities voor zijslapersom de heuppijn te beheersen

Slapen op de buik

Onze magen zijn niet gewend aan zoveel druk en kunnen de natuurlijke kromming van onze wervelkolom gemakkelijk verstoren, wat op zijn beurt leidt tot ongemakken aan de wervelkolom en de heupen. Als vuistregel geldt dat buikslapers een steviger matras moeten zoeken om de wervelkolom te ondersteunen en ongemak en pijn te voorkomen. Maar, zoals wij al weten, hangt de stevigheid af van het gewicht van de persoon. Het betekent dat lichte buikslapers er goed aan doen traagschuim matrassen met een gemiddelde stevigheid te kopen, die voldoende drukontlasting zullen garanderen.

Er zijn verschillende modificaties van de buikslaaphouding, die u in een tabel kunt vinden:

SlaaphoudingHet effect ervan
Leg een kussen (dun of dik) onder uw onderbuik.Deze houding is geweldig voor mensen die last hebben van onderrugpijn, omdat ze voorkomt dat uw ruggengraat bol gaat staan en verkort, waardoor de druk op uw heupen afneemt. Het is een must-try.
Leg een lendenkussen onder uw knieënAls uw heupen pijn doen en u het type bent dat heen en weer schommelt als het slaapt, dan zijn deze kussens misschien perfect voor u. Ze zorgen voor extra demping om de druk op die gevoelige plek wat te verlichten, en houden die ook koel dankzij de met gel geïmpregneerde constructie.
De beste houding voor buikslapersom de pijn in de heupen te verminderen

Slapen in een foetushouding

Om te voorkomen dat de pijn toeneemt, moet u uw knieën gebogen houden en uw hoofd naar achteren kantelen om uw nek te ontspannen. De foetushouding kan een ongelijke verdeling van het gewicht veroorzaken, wat leidt tot pijnlijke gewrichten en rugpijn terwijl u slaapt.

Slapen op de rug

Deze houding is veruit een van de beste tegen slijmbeursontsteking, omdat ze minder druk van uw heupen neemt dan zijwaarts slapen doet. Dat komt omdat de zwaartekracht zijn werking uitoefent in een hoek van 90 graden, en als u op uw rug ligt dan wordt de neerwaartse kracht van de zwaartekracht over een groter gebied uitgespreid.

Er zijn verschillende modificaties van de zijligging, die u in een tabel kunt vinden:

SlaaphoudingHet effect ervan
Leg een lummelkussen onder uw knieënDeze kussens zijn ontworpen om verlichting te geven bij pijnlijke heupen en gewrichtspijn terwijl u slaapt. Ze hebben ook een gel-geïnfuseerd ontwerp dat het kussen de hele nacht koel houdt.
Leg een zitkussen van een bureaustoel onder uw knieënDeze houding is het beste om de onderrug te ontlasten, vooral als u gevoelig bent voor ischias.
Beste posities voor rugslapers om de pijn in de heupen te verlichten

Hoe de pijn van een slijmbeursontsteking in de heup te verlichten

Een slijmbeursontsteking is meestal zelfbeperkend en u kunt conservatieve maatregelen zoals ijs, rust en pijnstillers gebruiken om uw ongemak te verlichten.{{Mayo Clinic – Hip Bursitis https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/bursitis/diagnosis-treatment/drc-20353247}}.

De belangrijkste oorzaak van slijmbeursontsteking is overbelasting of letsel, wat kan leiden tot ontsteking van de slijmbeurs. Daarom moet u, om het herstelproces te versnellen, de ontsteking verminderen.

Huismiddeltjes om de pijn van een slijmbeursontsteking te verlichten:

  • Om de zwelling te verminderen, vriest u elk uur een zak erwten, gewikkeld in een handdoek, 3-5 minuten in en brengt u die op de heup aan
  • Pas warmte toe met behulp van een verwarmingskussen, een warmwaterkruik, of een verwarmd tarwepak
  • Breng het heupgewricht na elk uur gedurende 30 minuten boven harthoogte.
  • Als u op uw zij slaapt, leg dan een kussen tussen uw knieën als opvulling.
  • Als u een fysiotherapeut bezoekt voor de behandeling van slijmbeursontsteking, zorg er dan voor dat u thuis de voorgeschreven oefeningen doet, zodat u soepelheid en bewegingsvrijheid in het aangetaste gewricht houdt terwijl het geneest.

Zelfgemaakte ontstekingsremmende drankjes om de pijn van een slijmbeursontsteking in de heup te verlichten

1. Soda + water tonic

U kunt uw eigen zelfgemaakte ontstekingsremmende tonic maken door het zuiveringszout met water te mengen. Het zal helpen de ontsteking te bestrijden die verantwoordelijk is voor slijmbeursontsteking. U kunt deze tonic tot 30 dagen lang gebruiken.

2. Bouillon van kip

Een kippenbouillon levert een goede bron van ontstekingsremmende aminozuren, zoals proline, glycine, en arginine. Het bevat ook collageen, chondroïtine, en glucosamine, die het kraakbeen, weefsel van de heupbursae helpen ondersteunen.

Huisoefeningen voor slijmbeursontsteking van de heup:

1. Beenheffen naar buiten terwijl u op uw zij ligt

  1. Ga op uw zij liggen, met de aangedane heup boven.
  2. Span de voorste dijspier van het bovenste been aan om uw knie recht te houden en in één lijn met de rest van uw lichaam.
  3. Til uw bovenste 1 voet van de vloer.
  4. Tel tot tien, en laat dan langzaam zakken.
  5. Herhaal de oefening tien keer.

2. Een knievlinder terwijl u op uw zij ligt

  1. Ga op uw zij liggen, met de aangedane heup op een kussen of een matje. Zet uw voeten tegen elkaar en buig de knieën.
  2. Til de bovenste knie op terwijl u de voeten bij elkaar houdt. De heupen mogen niet bewegen en moeten op één plaats blijven. Uw benen moeten zich spreiden als de vleugels van een vlinder.
  3. Tel tot tien terwijl u in een “open” positie bent
  4. Zet uw knie langzaam neer, en rust dan 30 seconden.
  5. Herhaal tien keer

Belangrijke opmerking:

Dit zijn huismiddeltjes die een goede tijdelijke oplossing kunnen zijn. Ik raad u echter altijd aan een arts te raadplegen, die u kan helpen de beste behandeling voor uw specifieke geval te vinden.

Kan een slechte matras heuppijn veroorzaken? Ja.

Zoals wij al weten, kan een blessure door langdurig op één kant van het lichaam op een stevige matras te slapen een reden worden voor een slijmbeursontsteking van de heup. {{Cleveland Clinic https://my.clevelandclinic.org/health/diseases/4964-trochanteric-bursitis}}.

Tal van problemen met de wervelkolom, veroorzaakt door een matras van slechte kwaliteit, leiden zeer waarschijnlijk ook tot een heupbeursontsteking{{Virginia Spine Institute – Hip Bursitis https://www.spinemd.com/what-we-treat/back/bursitis/}}. De veel voorkomende oorzaken zijn overdruk, onvoldoende drukontlasting, en systematische lichaamswarmte.

Zoals u ziet, kan een matras van lage kwaliteit een reden worden voor een heupbeursontsteking. Zelfs als uw rug geen pijn doet, wil dat nog niet zeggen dat u geen verwonding voor uw heupen riskeert. Hoe kunt u testen of het een matras is dat heuppijn veroorzaakt? Probeer een week lang op een andere ondergrond te slapen en houd uw ervaring bij in een Google Sheet of in uw notitieboekje. Als u zich statistisch gezien beter voelt als u op uw sofa slaapt – dan moet u zeker op zoek gaan naar een nieuwe matras.

Kan een nieuwe matras u helpen bij heup slijmbeursontsteking?

Een matras van slechte kwaliteit en met onvoldoende drukverlaging kan de oorzaak zijn van deze aandoening, en om die op te lossen hebt u misschien een upgrade nodig.

De aanschaf van een nieuwe matras kan zeer nuttig zijn voor wie aan een slijmbeursontsteking van de heup lijdt. Hoewel een matras bepaalde aandoeningen niet kan behandelen, zal het u helpen een juiste houding aan te nemen en eventuele drukpunten op uw heupen weg te nemen, waardoor ze veel comfortabeler kunnen aanvoelen. Daardoor zal de ontsteking sneller afnemen en de progressie van een slijmbeursontsteking van de heupen in de toekomst voorkomen worden.

De verkeerde matras kopen kan echter leiden tot een verergering van de aandoening. Daarom moet u voorzichtig zijn bij de keuze van een nieuwe matras. Om de beste matras tegen heuppijn te vinden, moet u nauwkeurig de stevigheid, de compatibiliteit voor zijslapen en de duurzaamheid controleren

Hoe weet ik of ik een nieuwe matras nodig heb?

Een versleten doorgezakte matras (of een matras van slechte kwaliteit) kan een van de voornaamste oorzaken van heuppijn zijn.

De beste manier om te weten te komen of uw matras u heupproblemen bezorgt, is door er een tijdje van af te blijven en te zien hoe de klachten verbeteren. Als bij terugkeer de oude gewoonte veel erger wordt, dan is dat waarschijnlijk een teken dat er geen andere mogelijke oorzaken zijn dan een ondeugdelijke matras.

U kunt bijvoorbeeld op de bank of zelfs op de grond slapen en de heuppijn vergelijken.

Voorzichtig:

Als u een zijslaper bent, slaap dan a.u.b. niet op de stevige vloer, want dat kan tot het ontstaan van ernstige heuppijn leiden en de ontsteking doen toenemen.

Ook is er een aantal andere indicatoren dat u een matras z.s.m. moet vervangen:

  • U merkt inkepingen, bobbels, verzakkingen, scheuren, of andere aanwijzingen van slijtage in uw matras
  • U kunt vaak naar het midden van een matras rollen terwijl u slaapt
  • U begint steeds vaker te rollen
  • Het is vijf jaar geleden dat u een nieuwe matras gekocht hebt

Hoe kiest u de beste matras voor heup slijmbeursontsteking

Een goed matras moet twee reeksen kenmerken hebben: het moet beantwoorden aan de eisen die de gezondheid van uw heup stelt, en het moet ook algemene kenmerken hebben die voor elk matras belangrijk zijn.

Kenmerken van de matras die belangrijk zijn voor slijmbeursontsteking van de heup

Als uw voornaamste doel is de pijn van een slijmbeursontsteking in de heup te verlichten, moet u een matras zoeken met de volgende kenmerken:

1. Een matras moet een optimale hardheidsgraad hebben

Het belangrijkste is dat u een matras koopt die aan uw behoeften voldoet, dat wil zeggen dat hij niet te zacht of erg hard mag zijn. U hebt er een nodig die steun zou bieden aan uw heupen en ze niet te veel laat wegzakken. Maar tegelijkertijd moet een matras ook niet te stevig zijn, want dat zou leiden tot verdere ontwikkeling van heupbursitis.

2. Een matras moet geoptimaliseerd zijn voor zijslapers

Heupbursitis zal pijn veroorzaken als u op de zij ligt, dus moet een matras zo ontworpen zijn dat hij uw wervelkolom gelijkmatig ondersteunt als u zijwaarts slaapt.

3. Een matras moet doorzakbestendig zijn

Een matras van materialen van lage kwaliteit die niet duurzaam genoeg zijn, zal na een tijdje in het midden doorzakken. Dit zou druk uitoefenen op uw heupen en pijn veroorzaken. Ook zal dit invloed hebben op de uitlijning van uw wervelkolom en leiden tot aandoeningen van de wervelkolom{{Disorders of the spine https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5090028/}} die tot een slijmbeursontsteking van de heupen zullen leiden.

De bovenstaande kenmerken zijn specifiek van belang bij de aankoop van een matras voor heupslijmbeursontsteking.

Algemene kenmerken van een matras

1. Type matras.

Er zijn vier hoofdtypen matrassen op de markt:

a. binnenveringsmatras, dat ook wel een spiraalvormig systeem wordt genoemd. In dit type zijn er spiralen die steun geven aan uw wervelkolom en drukpunten verminderen

b. matras van traagschuim, dat gemaakt is van polyurethaanschuim dat zich naar de vorm van uw lichaam vormt. Het geeft een zeer goede drukverlichting en heeft een tragere reactietijd dan een matras met binnenvering

c. latex (of natuurrubber) matras, dat gemaakt is van organische materialen zoals natuurlatex, rubber, of katoen. Een latex matras is een zeer duurzame en ademende optie. Als u een milieuvriendelijke optie zoekt, let dan op een latex matras at gemaakt is van natuurrubber, 100% natuurlijk product.

d. hybride matras, dat is een combinatie van twee of meer matrassoorten. U kunt bijvoorbeeld spoelen hebben in combinatie met traditioneel traagschuim.

Ik heb met Bob Diffman, de orthopedisch chirurg, overlegd over het beste type matras voor heup slijmbeursontsteking, hij deelde een zeer waardevol inzicht mee:

“De beste matrassen voor slijmbeursontsteking van de heup zijn de binnenveringmatrassen en de hybride matrassen, omdat die de wervelkolom ondersteunen, maar ook de drukpunten op uw lichaam verminderen. ” {{Uit een interview met orthopedisch chirurg Bob Diffman 8 augustus 2021}}

Matras TypeHybrideLatexBinnenveringSchuim
Verenigbaarheid met zijslapers score109.89.79.7
Stevigheid voor heuppijn score109.79.89.7
Duurzaamheidsscore9.99.8109.5
Score ondersteuning10101010
Conformiteitsscore10199.810
Score temperatuurbeheersing109.9109.8
Gemiddelde prijs$1,800$1,700$1,000$900

2. Temperatuurregeling

Een matras van hoge kwaliteit moet de temperatuur kunnen regelen.

Een matras moet bijvoorbeeld zowel in de hete zomer als in de koude winter comfortabel zijn. Dit is een belangrijk kenmerk voor wie zowel in koude als in warme streken woont. De matras mag niet oververhit raken. Het materiaal moet ademend zijn en de matras moet een koelende technologie hebben. Traagschuim is populair omdat het de temperatuur kan regelen, dus hybride matrassen zijn een goede optie voor koeling.

Deze eigenschap zal ook helpen het zweten ‘s nachts te verminderen. Overmatig zweten is een reden voor schimmel- en meeldauwontwikkeling, wat kan leiden tot nare geurtjes en zelfs aandoeningen van de luchtwegen. {{Respiratoire en allergische gezondheidseffecten van vochtigheid en schimmel https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3114807/}}

3. Proefperiode

Het kan moeilijk zijn te weten wat u koopt zonder daadwerkelijk op die matras te slapen. Alle beoordeelde matrassen bieden een zeer royale proefperiode, die varieert van 100 tot 365 gratis nachten. Dat betekent dat u de matras tegen heuppijn tot een jaar lang kunt uitproberen, en als hij u niet bevalt, kunt u hem gewoon terugsturen of omruilen.

Welke invloed heeft uw lichaamsgewicht op de stevigheid van een matras voor heuppijn?

U moet altijd onthouden dat er geen absolute schaal van hardheidsgraden van matrassen bestaat. Dat betekent dat de ene fabrikant een matras stevig kan noemen, terwijl de hardheidsgraad ervan overeenkomt met een medium stevig niveau in de matrassen van een andere fabrikant.

Ook uw gewicht is rechtstreeks van invloed op uw ervaring. Het betekent dat iemand met veel gewicht een steviger matras nodig zal hebben dan iemand die minder weegt.

Het is altijd een goed idee om een matras te testen voordat u hem koopt.

Matras stevigheidGewicht slaper, lbsHoe voelt het aan
Zacht80Stevig
Zacht160Zacht
Zacht240Zeer zacht
Medium80Zeer stevig
Medium160Medium
Medium240Zacht
Stevig80Stevig als hout
Stevig160Stevig
Stevig240Medium

Voordelen van een matras voor heupbursitis

De beste matras voor heup slijmbeursontsteking zal een goed ondersteuningssysteem hebben dat uw heup op zijn plaats houdt zonder dat hij wegzakt, en de matras zelf is niet te hard. Het zal lang meegaan en niet doorzakken, omdat het van goede kwaliteit materialen gemaakt is. Tenslotte zal een goede matras het perfect doen tijdens het zijslapen, wat superbelangrijk is voor de heup-bursitispatiënt.

Er zijn veel matrassen die speciaal ontworpen zijn voor mensen met rugproblemen om hun leven te vergemakkelijken. En ik heb ultiem onderzoek gedaan om de beste van de beste opties uit te kiezen. Met deze gids zult u te weten komen welke matrassen de kwaliteiten hebben van zowel de beste matras tegen heuppijn als gewoon een matras van hoge kwaliteit die uw leven gemakkelijker zal maken.

Nadelen van een matras voor heup slijmbeursontsteking

Hebben matrassen voor heup slijmbeursontsteking ook nadelen? Als u op zoek bent naar slecht nieuws, dan is er één ding dat ik moet vermelden. Het heeft te maken met de prijs van een matras met al deze kwaliteiten. Zoals u ziet, moet de matras een zeer groot aantal premium eigenschappen bezitten. De prijzen kunnen aan de hogere kant zijn, maar ze zullen allerlei voordelen bieden en uw leven op vele manieren vergemakkelijken. Ook heb ik verschillende modellen opgenomen die betaalbaarder zijn, als u een krap budget hebt.

Kunt u heuppijn krijgen met een budget?

Zeker, de matrassen voor heup slijmbeursontsteking zijn aan de duurdere kant. Maar er is een aantal betaalbaarder alternatieve acties die u kunnen helpen de pijn te beheersen.

1. Overweeg een matras online te kopen

Nadat u de verschillende prijsklassen en eigenschappen bekeken hebt, kunt u gemakkelijk bepalen welk matras het beste bij uw behoeften past en het online kopen.

Een van de redenen voor deze populariteit is de concurrerende prijsstelling. Online bedrijven kunnen dure winkels en de tussenpersoon omzeilen, en veel van de overheadkosten wegsnijden door rechtstreeks aan de consument te verkopen.

De on line detailhandelaars steken niet al het uitgespaarde geld in hun zak. In plaats daarvan verlagen zij de prijzen om een concurrerende prijsklasse voor hun producten aan te bieden. Dit maakt online winkels tot een veel lucratievere optie.

Online winkels hebben volledige specificaties. Ook kunt u online recensies en gedetailleerde koopgidsen opzoeken. Dit geeft u waarschijnlijk 10x meer informatie in vergelijking met een opdringerige verkoper die maar één doel heeft: u de duurste matras verkopen.

Online verkopers zijn ook soepeler in hun teruggavebeleid, met een 30 dagen geld-terug-garantie zonder vragen, voor alle producten die binnen 90 dagen na de aankoopdatum gekocht worden.

Zeker, vraagt u zich misschien af, hoe kunt u een matras uitproberen door hem op uw iPhone of laptop te bekijken? Het antwoord is eenvoudig: alle beoordeelde matrassen hebben een gratis proefbeleid: u kunt 100 nachten op de matras slapen voor u een beslissing neemt. En 100 nachten is de kortste proefperiode, terwijl andere bedrijven een jaar gratis slapen aanbieden. Dat is meer dan genoeg om de kwaliteit van de matrasmaterialen, de lagen, de geuren, de temperatuurregeling, en de doorzakkingseigenschappen te begrijpen.

En tenslotte bieden veel online verkopers royale kortingen aan. U kunt gemakkelijk tot 30% van de matraskosten besparen, of het uitgeven aan gratis kussens of lakens.

2. Overweeg de aankoop van een matras-topper

In plaats van uw oude matras helemaal te vervangen door een nieuwe, kunt u er een matras-topper bij doen. Een matras-topper is een zachte onderlegger die u op uw matras kunt leggen, en die wat extra vulling geeft om uw bed comfortabeler te maken.

Matras toppers hebben meestal een dikte van ongeveer twee centimeter, maar ze kunnen ook zo dun zijn als een centimeter. Om verlichting van heuppijn te krijgen, raad ik u ten zeerste aan de dikste optie te kiezen die u online kunt vinden.

Dikte van de matras topperScore pijnvermindering
1 duim5
2 duim8
3 duim9
4+ duim10

Tip:

Het is belangrijk op te merken dat matras-toppers niet hetzelfde zijn als matras-onderleggers; als u alleen iets wilt dat uw bed beschermt tegen vloeistoffen en vlekken, dan is een matras-onderlegger misschien wel voldoende.

Matras-toppers zijn meestal gemaakt van traagschuim, latex, polyestermengsels, veren, en wol. De meest voorkomende materiaalsoort is het traditionele traagschuim. Het biedt een uitstekende ondersteuning en opvulling voor uw heupen.

MateriaalScore voor vermindering van heuppijn
Traagschuim10
Latex9
Polyester mengsels8
Veren6
Wol5

Traagschuim past zich ook iets beter aan uw lichaam aan dan latex of binnenveringmatrassen dat doen, en dat kan helpen om drukpunten te verminderen die op andere plaatsen van uw lichaam pijn kunnen veroorzaken.

Een zachte topper van hoge kwaliteit kan in de tussentijd nuttig zijn, omdat u dan verschillende materialen kunt ervaren zonder in een nieuw matras te hoeven investeren.

3. Train uzelf om op de rug te slapen

Hebt u er ooit aan gedacht dat u uzelf eigenlijk kunt trainen om op uw rug te slapen? Door er een gewoonte van te maken om op uw rug te slapen, kunt u de pijn in uw heup verlichten, en het zal ook helpen om het risico op het ontstaan van problemen met uw wervelkolom en nek te verkleinen.

Maar hoe kunt u uzelf trainen om op uw rug te slapen?

Om te beginnen kunt u een kussen of een soort kussen aan het hoofdeinde van uw bed leggen, zodat, wanneer u gaat liggen en u omrolt, uw lichaam vanzelf op de rug zal gaan liggen.

Daarna moet u ook investeren in een kussen dat uw onderrug of knieën zou ondersteunen. Kniekussens kunnen helpen om de knieën en de rug op één lijn te houden en steun te geven.

En als laatste, maar daarom niet minder belangrijk: probeer uw armen en benen te spreiden. Deze houding zal uw gewicht gelijkmatig verdelen en minder druk uitoefenen op één enkele plaats. Ook zal het veel moeilijker zijn om vanuit deze positie te rollen, omdat u eerst de extra bewegingen met uw armen en benen moet maken.

Tip:

Bedenk dat het u tientallen jaren gekost heeft om te leren uw slaaphoudingen te veranderen. Daarom moet u niet verwachten dat u deze gewoonte van de ene dag op de andere kunt veranderen. Het is volkomen in orde als u het prettiger vindt om op uw buik of zij te slapen, maar probeer toch minstens om de twee uur van houding te veranderen. De hele training moet worden opgevat als een stapsgewijs proces in plaats van een radicale verandering.

Dit plan kan u helpen om uw slaaphouding te beheersen en uzelf te trainen om op de rug te slapen

WeekFrequentie van positieverandering (tijden per uur)# Wisselende Posities
1648
2540
3432
4324
5216
618
70.54
80.333

4. Een bedplatform veranderen

Bedplatforms worden meestal onderschat. Zij dragen echter ook bij tot de kwaliteit van de slaap, omdat zij een zeer comfortabele en vlakke ondergrond bieden.

  • Een bedbodem van lage kwaliteit kan niet perfect vlak zijn en doorzakken van de matras uitlokken.
  • Een platform zonder een goede luchtstroom kan schimmel- en meeldauwvorming uitlokken

Als u besluit een nieuwe bedbodem te kopen, aarzel dan niet om contact op te nemen met uw matrassenfabrikant en te vragen naar suggesties voor platforms die compatibel zijn met uw matrasmodel.

Wist u dat uw matras compatibel kan zijn met een verstelbare bodem?

Een verstelbare bodem is een heel slimme optie voor mensen die last hebben van heup slijmbeursontsteking, omdat hij gemakkelijk aan uw natuurlijke houding kan worden aangepast en de druk van uw heupen kan verlichten.

5. Overweeg de aanschaf van de heupwraps

De heupwraps zijn speciaal ontworpen om het heupgewricht te immobiliseren en de pijn te verminderen. Er zijn verschillende redenen waarom dit een uitstekende oplossing zou kunnen zijn. Ten eerste kunnen ze compressie geven, wat de pijn zou kunnen helpen. Ten tweede kunt u daardoor lopen en andere activiteiten verrichten zonder het gevoel te hebben dat u te veel last van uw heup heeft.

De wikkels zijn ontworpen als een traditionele wikkel met bandjes die om uw heupen kunnen worden aangetrokken of losgemaakt. Dit is een uitstekende keuze als u geld wilt besparen of als u meer mogelijkheden wilt hebben.

6. Probeer de zitkussens

Zitkussens zijn een uitstekende optie om overdag van heuppijn af te komen. Als u veel tijd zittend op uw bed of bank doorbrengt, zijn ze zeker aan te bevelen om eens te bekijken. Zitkussens zijn ergonomisch ontworpen om pijn te voorkomen en u comfort te geven tijdens het gebruik. Ze kunnen ook overal geplaatst worden waar u zou kunnen zitten, van bed tot vloer.

7. Profiteer van de cold packs

Cold packs zijn niet duur en het is bewezen dat ze de ontstekingen in uw heupen doeltreffend bestrijden {{Effect of local cold-pack application on systemic anabolic and inflammatory response to sprint-interval training: a prospective comparative trial https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2762537/}}.

Zijn er nog andere aandoeningen die pijn in de heupen veroorzaken?

Bedenk dat slijmbeursontsteking niet de enige reden is voor heuppijn. Heupslijmbeursontsteking is een ontsteking van de met vloeistof gevulde zakjes rond uw heupen, die vaak veroorzaakt wordt door een val of overbelastingsblessure.

Andere redenen voor heupongemakken kunnen artritis, ischias, piriformis-syndroom, zwangerschap, pijn na de training, of peesontsteking zijn.

Laten we eens bespreken hoe deze aandoeningen uw heuppijn beïnvloeden.

Artritis

Artritis is een ontstekingsaandoening van de gewrichten die stijfheid, zwelling en ongemak in de gewrichtsruimte veroorzaakt. Artritische aandoeningen hebben meestal invloed op heupen of knieën. Er zijn vijf verschillende soorten artritis die tot heuppijn kunnen leiden {{Washington University – https://www.ortho.wustl.edu/content/Patient-Care/3207/Services/Hip-Knee/Adult-Reconstruction-and-Hip-Preservation-Overview/Arthritis-of-the-Hip.aspx}}

  • Osteoartritis

Artrose is de meest voorkomende vorm van artritis. Zij is het gevolg van slijtage of van de gewrichten. Het heupgewricht bestaat uit het ronde uiteinde van het dijbeen (femurkop) dat in de heupkom (acetabulumkom) past. De binnenkant is bekleed met gevoelig kraakbeen om een soepele beweging mogelijk te maken. Als dit weggesleten is, en gegenereerde ruwe oppervlakken van een kogel-en-bot tegen elkaar schuren, ontstaat er pijn.

Kan een matras van hoge kwaliteit helpen bij heuppijn door artrose?

Zoals u ziet is artrose bijna niet te behandelen en kan de matras niet voor genezing van het gewricht zorgen. Maar een matras van hoge kwaliteit zal zeker verlichting van de heuppijn geven en de gewrichtsbewegingen soepeler maken.

  • Reumatoïde artritis

Een van de vele gewrichten kan er tegelijk bij betrokken zijn. Alle gewrichten kunnen ontstoken raken: vaker worden kleine gewrichten van handen en voeten aangetast, maar ook knieën, ellebogen, heupen en andere gewrichten kunnen het slachtoffer van RA worden {{Centers for Disease Control and Prevention. – Reumatoïde Artritis (RA) – https://www.cdc.gov/arthritis/basics/rheumatoid-arthritis.html}}

Het proces vordert met de ontwikkeling van onomkeerbare veranderingen in de gewrichten, dat wil zeggen dat de ziekte waarschijnlijk levenslang zal blijven bestaan en dat de toestand van de gewrichten geleidelijk zal verslechteren. Het tempo van de gewrichtsvernietiging varieert van patiënt tot patiënt.

De ziekte van reumatoïde artritis verergert periodiek onder invloed van klimatologische omstandigheden, onderkoeling, trauma, psycho-emotionele stress, lichamelijke activiteit, infecties, en aanverwante ziekten.

Kan een matras van hoge kwaliteit helpen tegen heuppijn door artrose?

Ik raadpleegde een board-certified reumatoloog Jooji Jusaphi, MD, Ph.D. Hier is wat zij zei:

“Helaas is er geen betrouwbare informatie over de werkzaamheid van therapeutische matrassen bij artrose of slijmbeursontsteking van de heup. Het enige wat met zekerheid gezegd kan worden, is dat patiënten die een aantal weken achter elkaar op een goede matras slapen, meestal tevredener zijn dan patiënten die op een oude en slecht onderhouden matras slapen.” {{Uit telefonisch interview met een board-gecertificeerd reumatoloog Jooji Jusaphi, MD, Ph.D.}}

  • Ankylosing spondylitis

Ankylosing spondylitis (spondylitis, ziekte van Bekhterev) is een ontstekingsziekte van de gewrichten van de wervelkolom, die geleidelijk leidt tot beperking van hun beweeglijkheid met de vorming van ankylose (vergroeiing van botten aan elkaar), vandaar de naam van de ziekte. De verkramping van de gewrichtsbanden en de ontsteking kunnen leiden tot een verlies van soepelheid en een beperkte beweeglijkheid, die beide de ademhalingsfunctie belemmeren.

Ankylosing spondylitis is een zeldzame reden voor pijn in de heup, daarom is het belangrijk om alle andere mogelijke oorzaken te begrijpen.

  • Systemische lupus erythematosus

Systemische lupus erythematosus (SLE) is een chronische auto-immuun ontstekingsziekte die het gevolg is van het feit dat het immuunsysteem zijn eigen weefsels en organen aanvalt. De door lupus veroorzaakte ontsteking kan vele systemen aantasten, waaronder de gewrichten, de huid, de nieren, de bloedcellen, de hersenen en het hart.

In de regel worden de heupen niet door deze ziekte aangetast, maar er kan wel een complicatie optreden. Een board-certified reumatoloog Henry Betticc, MD zei:

“Een mogelijke complicatie is avasculaire necrose, een botverlies dat optreedt wanneer de bloedtoevoer naar het bot verminderd is. Meer bepaald leidt het vaak tot kleine breuken en uiteindelijk breuken. Het heupgewricht wordt in dit geval het vaakst aangetast” {{Uit een interview met een board-certified reumatoloog Henry Betticc, MD op 11 augustus 2021}}

Kan een matras van hoge kwaliteit helpen bij heuppijn door een systemische lupus erythematosus?

Een matras van hoge kwaliteit zal u een goede nachtrust bezorgen, omdat het ontworpen is om de druk te verlichten. Eén ding moet u onthouden over een matras van hoge kwaliteit: wanneer u erop gaat liggen, moeten uw heupen erin wegzakken zonder dat er extra druk op komt. Dat garandeert een maximaal comfort en minimaliseert het risico op breuken.

  • Psoriatische artritis

Psoriatische artritis is een chronische ontstekingsziekte van de gewrichten, de wervelkolom en de ligamenten, die vaak ontstaat bij patiënten met psoriasis. De oorzaak van psoriatische artritis en psoriasis is nog onbekend. De uitlokkende factoren zijn vaak trauma, stress, en infectieziekten. Er bestaat een genetische aanleg voor het ontstaan van psoriasis en psoriatische artritis. Psoriatische artritis kan de gewrichten aan slechts één kant of aan beide kanten van uw lichaam aantasten, ook de heupen. De verschijnselen en symptomen van psoriatische artritis lijken vaak op die van reumatoïde artritis. Bij beide ziekten worden de gewrichten pijnlijk, gezwollen, en voelen ze warm/heet aan.

Ischias

Ischias of radiculopathie is een complex van specifieke symptomen die verband houden met compressie van zenuwwortels die uit het ruggenmerg komen. Het pathologische proces kan in elk deel van de wervelkolom gelokaliseerd zijn, maar meestal is het gelokaliseerd in het lumbosacrale gebied. Dit gebied ondervindt de grootste belasting in de rechtopstaande positie van het lichaam en is vatbaarder voor het ontstaan van osteochondrose en aanverwante ziekten dan andere.

In sommige gevallen van lumbosacrale radiculitis gaat de pijn gepaard met disfunctie van het bekkenorgaan: problemen met plassen, verminderde seksuele functie, enz. {{Physiopedia – Lumbosacrale Radiculopathie – https://www.physio-pedia.com/Lumbar_Radiculopathy}}

Kan een matras van hoge kwaliteit helpen bij heuppijn door een systemische lupus erythematosus?

Een matras van hoge kwaliteit houdt uw wervelkolom in de juiste stand en minimaliseert de druk op uw heupgewricht. Dit zal zowel de oorzaak als de gevolgen van ischias verminderen.

Piriformis-syndroom

Het syndroom van Piriformis (borstbeen) is beknelling van de heupzenuw door de borstbeenspier in het achterste bekken, wat pijn in de heupen en billen veroorzaakt, en soms ischialgie. De diagnose wordt bij onderzoek gesteld.

De peervormige spier loopt van het bekkenoppervlak van het heiligbeen naar de bovenrand van de trochanter major van het dijbeen. Tijdens het lopen of zitten kan deze spier de heupzenuw samendrukken, waar hij onder het borstbeen vandaan komt en over de rotatorspieren van het heupgewricht gaat.

Zoals u ziet, voelt iemand de pijn in zijn of haar heupen, maar de oorzaak is de borstbeenspier die in de bilspieren zit.

Kan een matras van hoge kwaliteit helpen bij heuppijn door een systemische lupus erythematosus?

Ja. Maar u moet er wel op letten dat, om de pijn doeltreffend te beheersen en de oorzaken van het piriformis-syndroom weg te nemen, de matras geoptimaliseerd moet zijn voor zowel zij- als rugslapen.

Spierpijn na een training

Spierpijn is een uitgestelde pijn die na intensieve sportactiviteiten op de tweede of derde dag in de spieren optreedt. Tot voor kort dacht men dat de oorzaak van spierpijn de ophoping van melkzuur in het spierweefsel was, maar wetenschappers hebben bewezen dat het veroorzaakt wordt door microtrauma’s, die een ontstekingsproces uitlokken. {{https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22341015/ Spierpijn en spierpijn met vertraagde werking}}

Kan een degelijke matras helpen bij heuppijn veroorzaakt door spierpijn?

Een orthopedisch matras dat ontworpen is tegen heuppijn zal het beste matras zijn dat u zou kunnen krijgen. Het zal de spieren helpen om sneller te herstellen en de pijn te verminderen.

Peesontsteking van de heup

Tendinitis is een ziekte die gepaard gaat met ontsteking van de pezen. De ziekte kan overal in het menselijk lichaam voorkomen. Het meest vatbaar voor dit soort ziekte zijn echter de heupgewrichten, die ontworpen zijn om het gewicht van het lichaam te dragen.

Veel patiënten hebben de vraag, als peesontsteking een ontsteking van de pezen is, wat heeft het gewricht er dan mee te maken? Het is een feit dat pezen een integrerend deel zijn van het spierweefsel. En spieren zijn op hun beurt het skelet van de gewrichten. Doordat de pezen zo nauw op elkaar aansluiten, breiden ontstekingsprocessen zich zeer snel uit tot het hele ligamentenapparaat, wat leidt tot disfunctie van het menselijk bewegingsapparaat.

Kan een degelijke matras helpen bij heuppijn veroorzaakt door heuppeesontsteking?

Ja, een matras van goede kwaliteit kan helpen bij heuppijn veroorzaakt door heuppeesontsteking. Een matras, dat een toplaag van zacht materiaal heeft en de druk op de gewrichten verlicht, kan u helpen om beter te slapen en zo uw gezondheidstoestand te verbeteren.

12 Beste Matrassen voor Heuppeesontsteking in 2022

Wat zijn de beste matrassen?

Naturalex Extrafresh Traagschuimen Matras

Hoewel Naturalex Extrafresh van traagschuim gemaakt is, presteerde het echt goed tijdens mijn tests voor stevigheid en doorzakken. De Layla slijmbeursontsteking heup matras zijn meer dan een luxe voor uw nachtrust, terwijl ze beduidend minder kosten dan de andere opties in deze gids. Met 2 matrassen in één en 2 kansen om de juiste pasvorm te vinden, zullen de Layla Memory Foam Matrassen de pijn van zowel zwaardere als regelmatige slapers verzachten. De oplaadfunctie betekent dat u nooit warm slaapt op deze matras: de formule van het gel-geheugenschuim, dat met koper is geïmpregneerd, voert de warmte af als het te warm wordt. Deze functie zal voorkomen dat u van houding verandert, wat de pijn in de heupen kan uitlokken.

Voor wie is de Naturalex Extrafresh traagschuimen matras gemaakt?

Naturalex Extrafresh is optimaal voor mensen die op zoek zijn naar een betaalbaarder matras. Het is een goede optie voor mensen die slijmbeursontsteking, artritis, of ischias hebben. Het is ook een goede optie als u psoriatische artritis hebt, want het matras is gemaakt van met koper geïnfundeerd traagschuim dat niet giftig is.

Wat de gebruikers van het Naturalex Extrafresh traagschuimen matras vinden:

  • Betaalbare prijs (344 stemmen)
  • Zeer geschikt voor verlichting van heuppijn (277 stemmen)
  • Een polyurethaan matras dat niet doorzakt (267 stemmen)

Kwantitatieve metingen van Naturalex Extrafresh traagschuimen matras:

  1. Stevigheid: 0,05 psi aan de zachtere kant van de matras, 0,07 psi aan de stevigere kant
  2. Score zijslapen: 9,9 op 10,0
  3. Doorzakkingsprestatie test: 2,5 mm
  4. Type matras: traditioneel traagschuim
  5. 6 lagen traagschuim
  6. 120-nachten geld-terug garantie
  7. Dikte van het kopergel-geïnfundeerde traagschuim: 3.5 pond
  8. Dikte Airflow schuim: 1.8 lb
  9. Basischuim: 2,0 pond
  10. Bekleding: 66% polyester, 30% viscose, 4% poly/lycra

Voordelen:

  • Betaalbare prijs
  • De hardheidsgraad is instelbaar, geschikt voor iedereen
  • De ideale dikte van het traagschuim (niet te zacht en niet te hard)

Nadelen:

  • Dit matras gaat waarschijnlijk minder lang mee dan zijn pocketveer concurrenten

Saatva Latex Hybride Matras

Ik ben er zeker van dat u van deze matras zult houden, want hij is van de bovenste plank en gemaakt van uitsluitend kwaliteitsmateriaal. Het Loom & Leaf matras helpt het draaien en keren te verminderen, want het vormt zich naar de vorm van uw lichaam dankzij de 3 duim dikke laag natuurlatex met vijf zones, bedekt met 100% GOTS-gecertificeerde biologische Nieuw-Zeelandse wol en ondersteund door een stalen pocketvering.

Deze matras is koel en comfortabel en het is de perfecte combinatie van ondersteuning en zachtheid. Wanneer een klant bij Saatva Loom & Leaf Matras bestelt, kan hij verwachten dat zijn bestelling zonder gedoe meteen in zijn slaapkamer geleverd wordt.

Ik wilde echter niet dat deze recensie zou lijken op alle andere artikelen die niet verder gaan dan de beschrijving van de fabrikant. Daarom heb ik een orthopedisch chirurg, Dr. Steven Tomas Steinlauf, MD, geraadpleegd en deze matras werkelijk gekocht om alle belangrijke tests uit te voeren. Het Saatva Latex Hybride Matras staat op de eerste plaats van de beste matrassen voor heup slijmbeursontsteking, omdat het het beste presteerde tijdens mijn tests, en omdat het de meest positieve feedback kreeg tijdens het gesprek met een chirurg.

Orthopedisch chirurg over Saatva Latex Hybride Matras

“Heupslijmbeursontsteking is een veel voorkomend probleem bij veel mensen als ze ouder worden en bij sommige lichamelijke activiteiten, zoals hardlopen of tennissen, waardoor hun heupen onder druk zouden komen te staan. Slijmbeursontsteking van de heup vereist een matras die een dikke en zachte bovenlaag zou hebben en toch op de juiste plaatsen steun zou bieden. Het Saatva Latex Hybride Matras heeft drie duim natuurlatex, dat een van de beste materialen is om heupbursae voldoende te ondersteunen. Al deze eigenschappen maken dat ik het de beste matras voor heupbursitis kan noemen.” {{Van een persoonlijk interview met Dr. Steven Tomas Steinlauf, MD uit Miami, Florida op 16 augustus 2021}}

Hoe ik het Saatva Latex Hybride Matras getest heb

Voor mijn testen gebruikte ik drie hoofdkenmerken van een perfect matras voor heupbursitis:

  1. optimale hardheidsgraad
  2. optimaal voor zijslapers
  3. minimale doorbuiging

Test van de stevigheid en de verenigbaarheid met zijslapers van de Saatva Latex Hybrid

Zoals wij al weten, bestaat er geen uniforme schaal om te meten hoe stevig een bepaalde matras is, dus kan men alleen afgaan op persoonlijke ervaring. Maar dat is voor mij geen probleem, want ik heb een methode ontwikkeld om de hardheid van een matras nauwkeurig te meten, zonder af te gaan op oordelende kenmerken. Afhankelijk van geslacht, pasvorm, leeftijd, en gewicht is een gemiddelde indrukking die door een heup in een matras gemaakt wordt 0,4…0,5 voet.

Om de hardheid te testen, heb ik gemeten hoeveel druk er nodig is om een indrukking van 0,45 voet op het oppervlak te maken. Daarvoor heb ik een hydraulische druk gebruikt, die nauwkeurig de weerstand van de matras aangeeft.

De Saatva Latex Hybride Matras had 0,08 psi (pounds per square inch) nodig om een indrukking van 0,45 voet te maken.

De hardheid zal afhangen van het gewicht en de lengte van de persoon. In de volgende tabel vindt u gedetailleerde berekeningen voor verschillende lichaamsmaten.

Gewicht slaper, lbsLengte slaper, voetLichaamsdruk, psiMatrashardheid, psiEvenwicht
806.50.090.08Goed
1606.50.070.08Goed
2406.50.060.08Normaal
805.50.10.08Normaal
1605.50.080.08Perfect
2405.50.080.08Perfect
804.50.120.08Normaal
1604.50.10.08Normaal
2404.50.090.08Goed

Zoals u kunt zien heeft de Saatva Latex Hybrid de optimale hardheidsgraad voor bijna elke volwassen persoon met een gemiddeld gewicht. Rekening houdend met het feit dat de toplaag uit natuurlatex bestaat, ben ik er zeker van dat dit de beste matras zou zijn tegen rug- en heuppijn.

Voor wie is de Saatva Latex Hybrid gemaakt?

Deze matras is duurzaam, geeft de beste drukverlichting, en kan gebruikt worden bij chronische heuppijn. De Saatva Latex Hybrid zal hoge prestaties garanderen voor alle slaaphoudingen. Dit matras is voor mensen die altijd op zoek zijn naar topopties. Saatva Latex Hybrid zal comfortabel zijn voor mensen die heuppijn hebben in verband met bursitis van de heup, artritis, artrose, reumatoïde artritis, spondylitis ankylosing, systemische lupus erythematosus, artritis psoriatica, ischias, piriformis-syndroom, spierpijn na een training, of tendinitis van de heup.

Doorzakkingstest van Saatva Latex Hybrid

Er zijn twee veel voorkomende redenen voor het doorzakken van een matras:

  • onjuiste gewichtsverdeling
  • slijtage van het matrasmateriaal (meestal zijn latex en traagschuim vatbaarder voor doorzakken)

Om het doorzakken van de matras te testen, gebruikte ik een hydraulische druk die op het midden van een matras werd uitgeoefend, die overeen zou komen met een typische heuppositie op het bed. Ik paste de druk van 0,13 psi toe, die overeenkomt met een slaper met een gewicht van 440 pond. Een druk van 0,13 psi werd gedurende 48 uur op een matras uitgeoefend. Daarna gebruikte ik een laserpointer en een laserwaterpas om de doorbuiging te meten. Ik was zeer verbaasd over het feit dat de doorzakking slechts 0,4 mm bedroeg na zo’n sterke druk gedurende een lange tijd die ongelijkmatig op een matras werd uitgeoefend.

Hier zijn de kwantitatieve metingen van de Saatva Latex Hybride Matras

  1. Hardheidsgraad: 0,08 psi
  2. Verenigbaarheidsscore voor zijslapers: 10,0 op 10,0
  3. Doorzakkingstest prestaties: 0.4 mm
  4. 180 nachten thuis getest
  5. 15 jaar garantie
  6. 5 lagen
  7. materialen: latex, wol, metalen veren
  8. Caliper Edge Comfort-spiralen gauge: 14.5, vormen het midden van de spiraalunit en zijn verantwoordelijk voor het comfortabel ondersteunen van het lichaam van de slaper tijdens de slaap.
  9. Caliper Edge Support-spiralen gauge: 13.75, bieden een gemiddelde stevigheid in de hoofd- en voetzijden van de matras

Wat maakt Saatva Latex Hybride Matras anders dan de concurrenten:

Deze matras past zijslapers meer dan alle andere matrassen die ik getest heb. Dit kan verklaard worden door de hogere kwaliteit van de materialen die in deze matras gebruikt worden. Bijna geen enkele matrassenfabrikant gebruikt eersteklas bestanddelen, zoals een combinatie van latex en wol.

De hardheidsgraad van de Saatva Latex Hybrid beantwoordt perfect aan de behoeften van mensen met heuppijn. Uit mijn tests is gebleken dat deze matras (waarschijnlijk onbedoeld) gebouwd is voor mensen met heupslijmbeursontsteking en andere aandoeningen.

Het wordt door specialisten vaak genoemd als een van de beste matrassen voor heup slijmbeursontsteking, het betekent dat u met het Saatva Latex Hybrid Matras meer comfort zult hebben dan ooit tevoren.

Voordelen:

  • Ondersteunende en comfortabele bedmaterialen die perfect zijn voor heupen, schouders, en rug
  • Heeft een optimale stevigheid
  • Ademend
  • Milieuvriendelijk

Minpunten:

  • Prijs is hoger dan gemiddeld (maar het is het helemaal waard)

Getuigenissen van klanten over de Saatva Latex Hybride Matras

Ik was zo opgewonden toen de Saatva Hybrid aankwam en ik moest hem meteen opzetten. Het duurde maar een paar minuten voor hij klaar was voor gebruik en ik kon niet wachten om in bed te springen. Het eerste wat mij opviel aan het bed was de ondersteuning van de heupen en de bijna onmiddellijke verlichting van de heuppijn! Het bed is gemaakt van zowel spiralen aan de onderkant, die steun geven, als latex aan de bovenkant, die me dat zachte springerige gevoel geven, en ook een luxueus gevoel als ik erop ga liggen. Onnodig te zeggen dat ik nu beter slaap dan ooit!

Kelly K. Martin

Mijn man en ik hebben gewacht op de nieuwe hybride king matras die volgens ons een verbetering zou zijn ten opzichte van onze huidige oude matras. We hebben er een tijdje op moeten wachten, maar het was het waard! De eerste nacht merkte mijn man al op dat hij een duidelijk verschil merkte in zijn pijn. Hij heeft al jaren last van zijn rug, dus dit is voor ons allebei een enorme opluchting!

Benny P.

Ik kon heel moeilijk slapen toen ik mijn nieuwe bed voor het eerst kreeg. Ik dacht dat het veel te stevig was, maar na ongeveer 2 weken heeft mijn lichaam zich aan de Latex Hybrid matras aangepast, en nu slaap ik beter dan ooit! Mijn man en ik hebben ons matras nu ongeveer een maand, en we kunnen niet gelukkiger zijn. Het voelt aan alsof het mijn rug omhelst als ik ga slapen, en ik voel me de hele nacht comfortabel. En het beste gedeelte? De pocketspiralen voorkomen bewegingsoverdracht, dus als hij beweegt in zijn slaap wordt dat allemaal tegengehouden. Als u ziet waar andere matrassen van gemaakt zijn, is het geen wonder waarom wij overgestapt zijn!

Elisa Kuerte

Ik ben zo blij dat ik dit bedrijf gevonden heb! Het is moeilijk geweest om een matras te vinden dat het midden houdt tussen high end en low end. Ik was op zoek naar iets dat comfortabel, duurzaam en betaalbaar was. De klantenservice was ook geweldig- ze stelden me veel vragen over mijn heuppijn en boden Saatva Latex Hybrid aan voor mijn situatie. Het duurde 10 dagen voor de pijn in mijn heup minder werd.

Ze verkochten niet gewoon wat ze wilden dat u kocht, maar zorgden ervoor dat het ook aan uw behoeften voldeed en niet alleen aan die van hen. Dit merk besteedt echt aandacht aan details en hun matrassen zijn van ongelooflijke kwaliteit voor een betaalbare prijs.

Eleonora Fridedman

Ik ben zo blij dat ik dit bedrijf gevonden heb! Het is moeilijk geweest om een matras te vinden dat het midden houdt tussen high end en low end. Ik was op zoek naar iets wat comfortabel, duurzaam en betaalbaar was. De klantenservice was ook geweldig- ze stelden me veel vragen over mijn heuppijn en boden Saatva Latex Hybrid aan voor mijn situatie. Het duurde 10 dagen voor de pijn in mijn heup minder werd.

Ze verkochten niet gewoon wat ze wilden dat u kocht, maar zorgden ervoor dat het ook aan uw behoeften voldeed en niet alleen aan die van hen. Dit merk besteedt echt aandacht aan details en hun matrassen zijn van ongelooflijke kwaliteit voor een betaalbare prijs.

Bernard K.

Ik had vreselijke pijn aan mijn heup slijmbeursontsteking en het bleek dat ik veel ongerustheid had over mijn matras. Het was oud, te stevig, en gewoon niet meer goed voor mij. Een deel van de reden waarom ik zo van Saatva hou, is omdat zij unieke matrassen maken die aan de behoeften van hun klanten voldoen. Ik kan u niet zeggen hoe goed het voelt om niet meer bezorgd wakker te worden met een ongemakkelijk gevoel, en om me elke nacht vernieuwd te voelen in de wetenschap dat als morgenochtend mijn wekker afgaat, ik met een goede nachtrust zal beginnen.

George Henry

Hoe het Saatva Latex Hybride Matras geëvolueerd is ten opzichte van de vorige modellen:

Saatva Latex Hybrid werd voor het eerst aangeboden in september van 2020. Sinds hun eerste release heeft Saatva geen grote updates meer gedaan, wat betekent dat een eerste model precies was wat de klanten nodig hadden.

Hoe voelt het om een Saatva Latex Hybride Matras te gebruiken buiten de info van de fabrikant om?

  • U kunt een uitstekende klantenondersteuning verwachten en een verscheidenheid aan matrasmaten.
  • Hoewel Saatva zich niet positioneert als een matras tegen rugpijn, meldden 239 gebruikers dat het Saatva Latex Hybride Matras hen van de rugpijn afhielp.
  • De matras geeft een luxueus en ontspannend zacht stuitergevoel

Wat de gebruikers van Saatva Latex Hybride Matras vinden

  • Geweldige klantenondersteuning (299 stemmen)
  • Vermindert rugpijn (239 stemmen)
  • Zeer geschikt voor senioren met een slijmbeursontsteking in de heup (99 stemmen)

Als u opmerkingen, klachten of suggesties heeft over dit matras, laat het me dan z.s.m. weten, want mijn doel is om deze recensie zo diepgaand en informatief mogelijk te maken.

Nolah Evolution (Luxe Stevig)

De hardheid van de Luxury Firm en die van de Firm zijn gelijk voor wat betreft de coil count en de gauge factoren. De schuimlagen bepalen echter de mate van comfort. Daarom werd een Luxury Firm model gekozen, omdat het de heuppijn beter zal verlichten.

Deze matras biedt 14,5 gauge coils en 7,75 inch rails met schuimomhulling voor ondersteuning van de randen, om het beste comfort te bieden aan iedereen die last heeft van heup slijmbeursontsteking. Deze matras voelt koel aan en heeft een spiraalensysteem van 8 duim, ontwikkeld voor comfort, ondersteuning en luchtstroom. Nolah combineert een spin-off van schuim met grafiet. Nolah heeft een HDMax™️ Tri-Zoned 8-inch spiraal systeem toegevoegd dat wetenschappelijk ontworpen is voor de uitlijning van de wervelkolom en drukpuntontlasting. Volgens mijn tests is dit de beste matras voor zijslapers met heuppijn.

Voor wie is de Nolah Evolution gemaakt?

De Nolah Evolution zal in de smaak vallen bij mensen die een matras zoeken die comfortabel en ondersteunend is, en koel aanvoelt. Het zal verlichting geven aan de zolenslapers die last hebben van heupslijmbeursontsteking, maar het biedt ook comfort aan alle anderen.

Deze matras zal de heuppijn verlichten bij iedereen die aan psoriatische artritis lijdt, want deze aandoening veroorzaakt pijn en een warm of heet gevoel in de heupstreek. Nolah heeft een verkoelend effect dat de negatieve gevolgen van deze ziekte doeltreffend zal bestrijden.

Wat de gebruikers van Nolah Evolution vinden:

  • Een luxe hybride matras (409 stemmen)
  • Verlicht de pijn in de heup (388 stemmen)
  • Een verkoelend en comfortabel effect (250 stemmen)

Kwantitatieve metingen van Nolah Evolution:

  1. Hardheidsgraad: 0.085 psi
  2. Compatibiliteitsscore voor zijslapers: 10,0 op 10,0
  3. Doorzakkingstest prestaties: 0.4 mm

Voordelen:

  • Helpt bij heuppijn
  • Verkoelend effect

Nadelen:

  • Kan duur zijn voor sommige slapers

Brooklyn Sedona Hybride

Brooklyn Sedona is een luxe orthopedisch matras dat tijdens mijn tests uitstekend presteerde. Hij biedt veel steun aan uw rug en heupen en zal hoogstwaarschijnlijk de pijn verlichten die gepaard gaat met een slijmbeursontsteking in de heupen. Dit matras geeft u alle comfort en verkoelende voordelen. Een bedrijf positioneert deze matras als een “kwaliteit van hotelniveau”.

Hij heeft een hoes die verkoeling geeft bij aanraking en de hele nacht de temperatuur regelt. De Sedona Hybrid® van Brooklyn biedt een toplaag van traagschuim, die de consistentie heeft die u in hotelbedden vindt. De matrassen zijn ook gemaakt met twee andere lagen voor ondersteuning en om te voldoen aan uw behoeften als die in de loop van de tijd veranderen.

Voor wie is de Brooklyn Sedona Hybrid gemaakt?

Deze matras is zeer aan te bevelen voor mensen die last hebben van heupbursitis- of artritis-gerelateerde pijn. Ook zal dit model in de smaak vallen bij mensen die op zoek zijn naar high-end meubilair om hun slaapkamer mee aan te vullen.

Wat de gebruikers zo goed vinden van de Brooklyn Sedona Hybrid:

  • Kwaliteit van de materialen (82 stemmen)
  • 15% van de kopers zei dat ze blij waren met hun aankoop, omdat ze een goede prijs kregen voor wat ze van dit model krijgen.

Kwantitatieve metingen van de Brooklyn Sedona Hybrid:

  1. Hardheidsniveau: 0,08 psi
  2. Compatibiliteitsscore voor zijslapers: 9,8 op 10,0
  3. Doorzakkingstest prestaties: 0.5 mm

Voordelen:

  • kwaliteit op hotelniveau
  • goede klantenondersteuning

Minpunten:

  • prijs

Helix Middernacht Luxe

Helix is een bekend merk, maar mijn doel was om ongevraagd onderzoek te doen om de best presterende matrassen voor heuppijn te vinden. Helix Midnight heeft veelbelovend gebleken voor mensen met heuppijn.

Helix heeft zijn nieuwste hybride matras ontworpen met luxueuze Memory Foam demping op drukpunten, en met zijn gepatenteerde zoneringstechnologie die over een hele reeks hardheidsgraden voldoende steun zal bieden. Deze kenmerken klinken alsof ze precies voor mensen met heuppijn zijn uitgevoerd.

De Helix Midnight Luxe heeft ook een dikke Tencel hoes om u de hele nacht koel te houden; hij is ontworpen met maximale luchtstroom technologie en luchtstroomkanalen door het hele ontwerp voor een beter ademend vermogen.

Voor wie is de Helix Midnight Luxe gemaakt?

Deze matras zal een geweldige oplossing zijn voor iedereen die in een hotelkamer wil slapen zonder het exorbitante prijskaartje.

Deze matras zal de heuppijn verlichten bij iedereen die lijdt aan slijmbeursontsteking van de heup en aan artritis psoriatica, want deze aandoening is pijnlijk en veroorzaakt soms warmte of warmte in het heupgewricht.

Wat de gebruikers zo goed vinden van Helix Midnight Luxe:

  • Verlicht de pijn in de heup door heupartritis (190 stemmen)
  • Hoogwaardige materialen (119 stemmen)
  • Het geeft een goede nachtrust (70 stemmen)
  • Ontwerp en koeleigenschappen (58 stemmen)

Kwantitatieve metingen van Helix Midnight Luxe:

  1. Hardheidsniveau: 0.09 psi
  2. Compatibiliteitsscore voor zijslapers: 9,9 op 10,0
  3. Doorzakkingstest prestaties: 0.8 mm
  4. 100 nachten slaaptest
  5. 10 jaar garantie
  6. 6 lagen
  7. 1000 spoelen

Voordelen:

  • Luxe matras
  • Helpt tegen heuppijn

Nadelen:

  • Kan duur zijn
  • Online ondersteuning is vaak niet beschikbaar

Casper Wave Hybride Matras

Casper Wave Hybrid is een van de duurste matrassen. Het presteerde echt goed tijdens mijn tests, daarom verdient het uw aandacht als uw budget niet krap is en u op zoek bent naar een duurzaam matras tegen heuppijn.

De Casper Wave Hybrid is ontworpen om de juiste balans te bieden tussen stabiliteit en drukpuntontlasting voor elk formaat frame. De unieke constructie heeft loftzones die uw heupen, taille en lendenen ondersteund houden, zelfs tijdens de diepste slaap. De magie zit hem in de gelpads die geen knisperend geluid maken wanneer u zich van de ene zij naar de andere kant verplaatst en extra steun bieden. Rond de schouders wordt het zachter dankzij de extra vulling (die u op andere matrassen niet ziet) zonder steun te verliezen waar die het meest nodig is.

Deze matras heeft een ademende hoes van natuurlijk rubberlatex om zweten en allergieën te voorkomen en een extra laag demping te geven voor drukverlaging, wat betekent dat uw heupen niet in nauw contact zullen komen met de dichte lagen van een matras.

Voor wie is de Casper Wave Hybrid matras gemaakt?

Mensen die lijden aan heupbursitis, spondylitis ankylosing, systemische lupus erythematosus, artritis psoriatica, ischias, en piriformis syndroom zullen zeker baat hebben bij deze matras, want hij is ontworpen om comfort en steun te geven aan de heupen en de onderrug.

Wat de gebruikers goed vinden van het Casper Wave Hybride Matras:

  • Rugpijn verlicht na vier weken gebruik (190 stemmen)
  • Zeer geschikt voor mensen die vaak van slaaphouding veranderen (200 stemmen)

Kwantitatieve metingen van Casper Wave Hybride Matras:

  1. Hardheidsgraad: 0.095 psi
  2. Compatibiliteitsscore voor zijslapers: 9,7 op 10,0
  3. Doorzakkingstest prestaties: 0.3 mm
  4. 100 nachten gratis proefverpakking
  5. 10 jaar garantie
  6. 5 lagen

Voordelen:

  • Uitstekende ondersteuning
  • Geavanceerde koeling (met een Snow Technology upgrade)

Minpunten:

  • Te stevig voor sommige slapers

Nectar Matras van Geheugenschuim

Nectar is een van de populairste matrassen in de V.S. Maar hoe goed kan het alle eisen van een persoon met heup slijmbeursontsteking aan? Uit mijn tests is gebleken dat dit model in staat is om de heupen en de onderrug uitstekend te ondersteunen, terwijl men hetzij op de rug, hetzij zijwaarts slaapt.

Het Nectar Foam Matras zorgt voor een rustgevende slaap door zijn 5 lagen comfort. De lagen bestaan uit gel traagschuim, ondersteunend schuim van de basislaag, verkoelende poly-blend bovenlaag met polyethyleen. De CertiPUR-US® gecertificeerde schuimen bieden heupsteun, duurzaamheid en kwaliteit. De Nectar 360° Trial is een redder in nood voor shoppers die minder tijd aan hun zoektocht willen besteden, dankzij de proefperiode van 365 nachten en de levenslange garantie.

Voor wie is de Nectar Memory Foam Matras gemaakt?

Dit is het beste matras voor pijnlijke heupen. Maar ook mensen die last hebben van spierpijn na een training, heupbursitis, heuppeesontsteking, of andere kortdurende heuppijn, zullen in dit matras de perfecte oplossing vinden.

Het Nectar Memory Foam Matras is een uitstekende optie voor verlichting van heuppijn, omdat het comfort en steun biedt, waardoor uw heuppijn tijdens uw slaap minder snel erger wordt.

Dit matras zal lang meegaan voor lichte buikslapers, omdat het voldoende steun zal geven en niet te snel zal doorzakken.

En tenslotte zal het een zeer waardevolle optie zijn voor iedereen die geen geld wil uitgeven aan een matras van lage kwaliteit: Nectar geeft een royale proef van 365 nachten en een levenslange garantie.

Wat de gebruikers van Nectar Memory Foam Matras vinden:

  • Levenslange garantie (333 stemmen)
  • Service van hoge kwaliteit (64 stemmen)

Kwantitatieve metingen van Nectar Memory Foam Matras:

  1. Stevigheid: 0,08 psi
  2. Compatibiliteitsscore voor zijslapers: 9,8 op 10,0
  3. Prestatie doorzakkingstest: 2,0 mm
  4. 5 lagen traagschuim
  5. 9 van de 10 rugpijnpatiënten meldden verlichting
  6. 8 van de 10 mensen met heuppijn meldden verlichting

Voordelen:

  • Levenslange garantie
  • Verlichting van rug- en heuppijn

Nadelen:

  • Dit matras heeft veel zachte lagen die meer geneigd zijn om door te zakken

Leesa Legend Matras

Leesa Legend is een CertiPUR-US ®-gecertificeerd matras dat voor zijn matrassen gerecycleerde materialen gebruikt. Ik was verrast door hoe goed het presteerde tijdens mijn tests voor de compatibiliteit met heuppijn.

In het licht van het belang dat gehecht wordt aan milieuvriendelijkheid, is het opmerkelijk dat Leesa ernaar streeft een matras te brengen met uitsluitend milieuvriendelijke materialen. Hoewel de matras gemaakt is van gerecycleerd staal, recycleerbare waterflessen, en wol van schapen in een duurzame omgeving, worden niet alle matrassen met die ingrediënten gemaakt. Als u vindt dat er bij de aankoop van een nieuw matras voor uw slaapkamer geen vragen over het milieu mogen rijzen – dan is Leesa een perfecte keuze.

Voor wie is het Leesa Legend matras gemaakt?

Een doelgroep van de Leesa Legend zijn milieubewuste mensen die heuppijn hebben. Zijn zachte oppervlak is optimaal om de pijn van ischias, piriformissyndroom, en heup tendinitis te verlichten. Met een hardheid van 0,06 psi zal dit een waardevolle keuze zijn voor slapers die een zachter matras zoeken.

Wat de gebruikers van Leesa Legend Matras vinden:

  • Milieuvriendelijke materialen (499 stemmen)
  • Extra zachte materialen (282 stemmen)

Kwantitatieve metingen van Leesa Legend Matras:

  1. Hardheidsgraad: 0,06 psi
  2. Compatibiliteitsscore voor zijslapers: 9,6 op 10,0
  3. Prestatie doorzakkingstest: 1,0 mm
  4. 5 lagen
  5. Natuurlijke, gebreide hoes met het iconische vier-strepen ontwerp.28% Polyester / 28% Gerecycled PES / 19% Biologisch Katoen / 12% Merinowol / 12% Rayon / 1% Spandex

Voordelen:

  • Zacht
  • Milieuvriendelijk

Minpunten:

  • Het kan te zacht zijn voor rugslapers en gemengde slapers

De Big Fig Matras

Het is bewezen dat zwaardere mensen vaak heuppijnproblemen hebben {{Effect of exercise and weight loss in people who have hip osteoarthritis and are overweight or obese: a prospective cohort study https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23023813/}}. Ik heb deze matras opgenomen omdat hij gemaakt is van kwaliteitsmateriaal en omdat hij echt goede resultaten heeft laten zien.

Deze zwaar uitgevoerde, high-end matras is het beste voor wie steun nodig heeft. Zodra u op de 1.600 individueel gewikkelde spoelen en het 80 ILD randschuim van deze hybride ligt, zult u onmiddellijk verlichting van de heuppijn voelen.

Voor wie is de Big Fig matras gemaakt?

Zwaardere mensen die heuppijn hebben in verband met slijmbeursontsteking van de heup, artritis, of spierpijn, zullen dit matras een zeer waardevolle keuze vinden. Ook zal dit matras gewaardeerd worden door mensen die op zoek zijn naar een matras met een lange levensduur.

Wat gebruikers goed vinden van The Big Fig Matras:

  • Zeer geschikt voor zwaardere mensen (588 stemmen)
  • Hoogwaardige materialen (233 stemmen)

Kwantitatieve metingen van The Big Fig Matras:

  1. Hardheidsniveau: 0,09 psi
  2. Compatibiliteitsscore voor zijslapers: 9,4 op 10,0
  3. Doorzakkingstest prestaties: 0.1 mm
  4. 5 lagen
  5. 20 jaar garantie
  6. 120 nachten gratis proef
  7. Bovenkant: 66% polyurethaan mix, 30% viscose, 4% poly/lycra
  8. 1600 individueel gewikkelde spoelen in een king en cal king maat
  9. 15 gauge draad
  10. 16 plukjes in queen, king, en cal king

Voordelen:

  • Duurzaam matras
  • Dikke metalen veren

Minpunten:

  • Kan te stevig zijn voor mensen die minder dan 200 pond wegen

Levelsleep Matras

Dit matras heeft een interessant TriSupport® ontwerp dat elk menselijk lichaamsdeel voldoende drukondersteuning biedt: zacht voor de nek, stevig voor de onderrug, en zacht voor de heupen. Ik heb het segment dat met de heupen overeenkomt getest, omdat ik voor deze gids specifiek geïnteresseerd was in heuppijn.

De Level Sleep matras is een schuimrubberen matras die klinische voordelen biedt op het gebied van slaap, prestaties overdag, en vermindering van pijnen en pijn. Het wordt geleverd met een thuisproef van 365 nachten, zodat u op het traagschuim kunt slapen voordat u een beslissing neemt.

Voor wie is de Level Sleep Matras gemaakt?

Voor mensen die heuppijn hebben en een schuimmatras zoeken die niet te duur is. Dit matras zal waarschijnlijk helpen bij reumatoïde artritis, ankylosing spondylitis, en systemische lupus erythematosus. Opnieuw is Level Sleep een verstandige keuze voor lichte buikslapers, want zijn traagschuim biedt optimale ondersteuning en het gaat minstens vijf tot tien jaar mee. Door zijn TriSupport systeem kan het Level Sleep matras het beste matras tegen heup- en schouderpijn genoemd worden, omdat het elk deel van uw lichaam voldoende steun geeft.

Wat de gebruikers van Level Sleep Matras vinden:

  • Goedkoop (443 stemmen)
  • Vermindert rugpijn (203 stemmen)

Kwantitatieve metingen van Level Sleep Matras:

  1. Stevigheid: 0.07 psi
  2. Compatibiliteitsscore voor zijslapers: 9,6 op 10,0
  3. Doorzakkingstest prestaties: 2,1 mm
  4. 365 nachten gratis proefverpakking
  5. 1″ Comfortlaag
  6. 3″ Gezoneerde prestatielaag
  7. 7″ extra stevig schuim met hoge veerkracht

Voordelen:

  • Vermindert rugpijn
  • Niet duur

Nadelen:

  • De matras is geneigd door te zakken

Emma Origineel Matras

Dit model is zeer interessant omdat het in Duitsland ontworpen is in plaats van in de Verenigde Staten. Beroemde Duitse ingenieurs hebben een schuimmatras gemaakt die de bewegingsoverdracht vermindert voor een betere nachtrust.

Dankzij de gratis proefperiode van 100 dagen kunt u uw matras terugsturen als u niet tevreden bent, zonder extra kosten voor verzending of accommodaties in verband met het beddengoed. Met nul bewegingsoverdracht garandeert hun schuimmatras een rustgevende en ononderbroken nachtrust voor echtparen die heuppijn hebben, want het verschuiven van de houding zal geen pijn en ongemak veroorzaken bij uw echtgenoot.

Voor wie is de Emma Original Matras gemaakt?

Het is gemaakt voor echtparen met heuppijn die op zoek zijn naar een goedkoop schuimmatras. Mensen die op zoek zijn naar pijnverlichting op korte termijn zullen dit matras een goede pasvorm vinden. Dit matras zal optimaal zijn om pijn te verminderen bij heupartrose, reumatoïde artritis, psoriatische artritis, ischias, en piriformis-syndroom.

Wat de gebruikers van Emma Original Matras vinden:

  • Goedkoop (233 stemmen)
  • Goed voor koppels (300 stemmen)

Kwantitatieve metingen van Emma Original Matras:

  1. Stevigheid: 0.075 psi
  2. Score zijslapen: 9,8 op 10,0
  3. Prestatie doorzakkingstest: 2,5 mm
  4. 100 nachten gratis proefverpakking
  5. 10 jaar garantie
  6. 10 duim dik
  7. 4 lagen

Voordelen:

  • Goedkoop

Nadelen:

  • Vatbaar voor doorzakken op lange termijn

Puffy Lux Matras

Dit is een luxe hybride matras dat een gratis proefversie van 101 nachten en een levenslange garantie biedt. Ik heb hem voor deze lijst gekozen vanwege zijn sterke constructie en het koele gel traagschuim. Dit model heeft 6 lagen: De hoes van de Emma Original Matras is vlekbestendig en koel, met een modern design en gepatenteerde technologie. Het is ontworpen met innovatief schuim en space-age koelgel om een pluche, comfortabele slaap te bieden. De gepatenteerde Cooling Cloud™ technologie optimaliseert de slaaptemperatuur. Het biedt ook een tweede laag ondersteunend schuim voor meer comfort.

Voor wie is de Puffy Lux Matras gemaakt?

Dit is een uitstekende optie voor wie op zijn zij en op de rug slaapt. Het heeft ook een dikke laag traagschuim met hoge dichtheid, die druk op de heupen en schouders verlicht.

Wat de gebruikers van het Puffy Lux Matras vinden:

  • Kwaliteit van de materialen (344 stemmen)
  • Cooling Cloud™ technologie (211 stemmen)
  • Kwaliteit van het schuim (171 stemmen)

Kwantitatieve metingen van Puffy Lux Matras:

Kwantitatieve metingen van Emma Original Matras:

  1. Hardheidsniveau: 0.081 psi
  2. Score zijslapen: 9,7 op 10,0
  3. Doorzakkingstest prestaties: 0.9 mm
  4. 101 nachten gratis proefverpakking
  5. levenslange garantie
  6. 10 duim dik
  7. 4 lagen
  8. kan 350 pond per slaper dragen

Voordelen:

  • Hoogwaardige materialen
  • Uitstekende klantenservice

Minpunten:

  • Sommige slapers vinden hem te stevig en anderen vinden hem te zacht

Vaak gestelde vragen:

Welke matrassoorten zijn het beste voor slapers met heuppijn?

Over het algemeen zijn de beste matrassen voor heuppijn hybride matrassen, die een zachte toplaag hebben en een middelhoge ondersteuning. Dat wil echter niet zeggen dat andere opties niet zullen werken.

Er zijn drie hoofdcriteria die belangrijk zijn bij het kiezen van een matras tegen heuppijn: Een matras moet de juiste mate van stevigheid hebben: hij moet stevig zijn, maar niet te hard. Een matras moet ontworpen zijn voor zijslapers, zodat het de wervelkolom van de persoon gelijkmatig ondersteunt. Een matras moet doorzakkingsvrij zijn, want anders zal het pijn en een slechte houding veroorzaken. Bovendien moet de matras beantwoorden aan de algemene criteria van een kwaliteitsmatras, zoals een proefperiode en temperatuurregeling. Een matras moet de temperatuur kunnen regelen, zodat het zowel bij warm als bij koud weer comfortabel is. Ook moet u voldoende tijd hebben om te beslissen of de matras helpt om uw heuppijn te verlichten, voordat u hem koopt (alle beoordeelde modellen hebben een proefperiode van 100-365 nachten).

Zoals u ziet, is het type matras niet zo belangrijk. Zolang de matras maar drukverlagend werkt en de heuppijn verlicht, kan het een goede optie zijn voor uw heupbursitis of artritis. Als vuistregel kunt u het beste een matras met een gemiddelde stevigheid zoeken. Innerspringmatrassen hebben spiralen die uw rug ondersteunen en de druk verminderen. Matrassen van polyurethaanschuim zijn gemaakt van polyurethaan, dat zich naar de vorm van uw lichaam vormt en de druk verlicht. Latex matrassen zijn gemaakt van natuurlijke materialen en gaan lang mee. Een hybride matras is een combinatie van twee of meer soorten matrassen, die meerdere voor- en nadelen heeft, maar toch is het een van de beste soorten matrassen tegen heuppijn.

Welke hardheid van een matras is het beste voor slapers met heuppijn?

Niemand kan het eens zijn over het verschil in stevigheid, dus is het moeilijk te zeggen welk matrasniveau u moet kopen. In deze gids heb ik de stevigheid op een eenduidige manier gemeten, zodat u de matrassen objectief kunt vergelijken.

Ook het gewicht speelt een rol. Dat betekent dat iemand met veel gewicht een stevige matras nodig zal hebben, terwijl iemand die minder weegt dat niet zou hebben.

Het is belangrijk om goed te slapen, en dat betekent dat u de juiste matras nodig hebt. Maar als u er nog nooit een hebt uitgeprobeerd, kan het moeilijk zijn om te weten of een matras al dan niet voor u zal werken. Ik ben blij te kunnen zeggen dat alle beoordeelde modellen een proefperiode hebben, zodat u zelf kunt bepalen of het de juiste matras is.

Kan heuppijn veroorzaakt worden door een slecht matras?

Te lang op één kant van het lichaam slapen kan een slijmbeursontsteking van de heup veroorzaken. {{Cleveland Clinic https://my.clevelandclinic.org/health/diseases/4964-trochanteric-bursitis}}.

Een slecht gemaakte matras zal leiden tot problemen met de wervelkolom, die vaak heuppijn tot gevolg kunnen hebben. {{Virginia Spine Institute – Heup slijmbeursontsteking https://www.spinemd.com/what-we-treat/back/bursitis/}}.

Een doorgezakt matras is echt gevaarlijk voor heuppijn, want met het verstrijken van de tijd wordt de heup naar beneden gedrukt. Dat geeft dan weer druk op het heupgewricht. Een te harde matras kan ertoe leiden dat iemand zijn positie in de slaap verliest en verandert, wat tot pijn kan leiden.

Het belangrijkste meubelstuk in uw huis is de matras. Het kan er de oorzaak van zijn dat u last krijgt van uw rug of heuppijn, zelfs als u geen rugproblemen hebt. De beste manier om dit probleem te vermijden is verschillende matrassen uit te testen of deze gids aandachtig te lezen.

Hoe slaapt u comfortabel met een slijmbeursontsteking in de heup?

In de eerste plaats moet u een dokter raadplegen en deze aandoening zo mogelijk gaan behandelen. Er zijn een aantal huismiddeltjes en extra mogelijkheden om de pijn te verlichten, maar u moet zeker eerst overwegen uw matras te vervangen.

Een goede matras voor heupslijmbeursontsteking zal een perfect ondersteuningssysteem hebben, dat voorkomt dat de heup erin wegzakt. De matras mag geen pijn doen in uw rug en moet gemaakt zijn van goede kwaliteitsmaterialen. Tenslotte zijn de beste matrassen die waarop iemand niet uitglijdt als hij op zijn zij slaapt, dus dit is belangrijk voor iedereen met heupartritis, slijmbeursontsteking, of pijnlijke spieren.

Ik heb mijn onderzoek gedaan om een paar matrassen uit te kiezen die perfect zijn voor mensen met rugproblemen. U vindt hier welke producten ik zou aanraden en enkele tips over waar u op moet letten bij het zoeken naar de juiste matras.

  • Om zwelling en pijn te verminderen, legt u elk uur 3-5 minuten een zakje bevroren erwten op de slijmbeursontsteking.
  • U kunt uw eigen zelfgemaakte ontstekingsremmende tonic maken door zuiveringszout met water te mengen.
  • Een kippenbottenbouillon levert aminozuren die helpen bij de ontsteking en het kraakbeen van de heup.
  • Beenheffen doen terwijl u op uw zij ligt versterkt de heupflexorspieren.
  • Een knievlinder is een yoga-oefening die uw rug- en beenspieren versterkt en u helpt om heuppijn te verminderen.

Gaat een slijmbeursontsteking in de heup ooit over?

Heupslijmbeursontsteking is een veel voorkomende aandoening die vaak vanzelf beter wordt, zolang ze niet door een infectie veroorzaakt wordt. Om uw heupslijmbeursontsteking te keren, moet u het aangetaste gewricht rust geven en het beschermen tegen verdere schade. De meeste patiënten voelen zich binnen een paar weken beter met de juiste behandeling, maar sommige mensen kunnen nog steeds last hebben van terugkerende opflakkeringen.

U moet echter niet wachten tot deze aandoening vanzelf verdampt. In plaats daarvan moet u het actief behandelen en voorzorgsmaatregelen nemen om ervoor te zorgen dat het niet terugkomt.

U moet pro-actief zijn met uw heupbeursontsteking door goed voor uzelf te zorgen, maar u moet ook nagaan wat de oorzaak van deze aandoening is. Als uw beroeps- of gezinsleven stressvol en overprikkelend is, dan zijn misschien wat veranderingen in uw levensstijl nodig.

Wat is aan te bevelen als beide heupen pijn doen tijdens het slapen?

In de eerste plaats moet u uzelf gaan aanleren om op de rug te slapen. Op de rug slapen heeft meerdere voordelen, zoals vermindering van de kans op zure reflux en brandend maagzuur, verbetering van de spijsvertering, minder snurken, en nog veel meer. U moet echter wel begrijpen dat u uw hele leven geleerd hebt om van slaaphouding te veranderen, en dat het nu tijd zal kosten om het opnieuw te leren.

Als u een zijslaper bent, dan zouden schuimmatrassen uw eerste keus zijn, omdat ze het gewicht gelijkmatig verdelen en een lage drukpuntontlasting hebben. In dit artikel heb ik talrijke orthopedische chirurgen geraadpleegd en mijn eigen wetenschappelijk onderzoek gedaan om uit te zoeken welke matrasmodellen het beste zijn om de heupen te ondersteunen en de pijn te verlichten.

Buikslapers die ‘s nachts niet van slaaphouding veranderen zullen er niet al te veel baat bij hebben om op de rug te leren slapen. Buikslapers echter die vaak van houding veranderen, zullen er direct baat bij hebben, want van houding veranderen vanaf de buik is erg pijnlijk.

Kan een matras-topper helpen tegen de pijn?

Een matras-topper is een budgetvriendelijke optie die de pijn in uw heupen kan helpen verlichten. Het kan geen vervanger zijn voor orthopedische matrassen, maar het zal zeker zijn werk doen om u beter te laten voelen.

Sommige matrassen kunnen uw pijn verergeren, terwijl andere die kunnen verlichten. De beste matras-topper voor heuppijn moet comfortabeler zijn zonder een complete vervanging van het bed. Heupslijmbeursontsteking veroorzaakt door druk kan verlicht worden door een topper, maar er moet rekening gehouden worden met specifieke factoren bij het kiezen van de beste optie. En de belangrijkste factor is contouring. Contouren kunnen een goed idee zijn voor mensen die last hebben van heuppijn, en omdat de heupen meer gewicht kunnen dragen dan veel andere delen van het lichaam als ze liggen, ontstaat er vaak druk. Een topper die zich naar uw vorm schikt zal de druk helpen verlichten door het gewicht te verdelen.

Kan ik een matras terugsturen als het niet geholpen heeft tegen mijn heuppijn?

Ja. Het enige wat u hoeft te doen is een gratis proefperiode van de matras te bekijken. Een proefperiode duurt meestal 100-200 dagen, en als de matras niet helpt tegen uw heuppijn, kunt u hem gemakkelijk terugsturen.

In dit artikel heb ik de matrassen verzameld met ruime proefperiodes, sommige opties bieden tot een jaar gratis slapen.

Kan slapen op een zeer zachte matras een verergering van de heupbeursontsteking veroorzaken of bevorderen?

Hoewel een zeer zachte ondergrond geen druk op de heupbeurzen zal veroorzaken, zou de uitlijning van de wervelkolom en de heupen wel veranderd kunnen worden. Dat betekent dat terwijl sommige spieren ontspannen zullen zijn, andere meer gespannen zullen zijn. Dit kan onevenwichtigheid, ontstekingen, en heuppijn tot gevolg hebben. De matras moet stevig genoeg zijn om de wervelkolom in het gareel te houden.

Is slapen op de grond of op een stevige ondergrond beter voor heup-bursitis?

Een te stevige ondergrond houdt uw wervelkolom in één lijn, maar zal resulteren in een sterke pijn in uw heup slijmbeurzen. Eventuele ontstekingen hebben een zachte ondergrond nodig om te dempen.

Hoewel stevige oppervlakken aanbevolen zijn voor een gezonde wervelkolom en heupen, zijn zij verboden voor artritis, artrose, reumatoïde artritis, ankylosing spondylitis, systemische lupus erythematosus, psoriatische artritis, ischias, piriformissyndroom, spierpijn na een training, heuppeesontsteking, en andere heupaandoeningen, omdat zij de aandoening alleen maar zullen verergeren.

Wat kan gebruikt worden om heuppijn te verlichten tijdens het slapen naast een nieuwe matras of matrasonderlegger?

  • Het toevoegen van een matras-topper zal uw bed comfortabeler maken. Matras-toppers zijn meestal van traagschuim gemaakt en bieden een goede ondersteuning voor uw heupen.
  • Op uw rug slapen helpt de pijn in de heup te verlichten en verlaagt de kans op het ontstaan van problemen met de wervelkolom.
  • Om heuppijn te voorkomen, moet u kussens aan het hoofdeinde van uw bed leggen en investeren in een kussen dat uw onderrug of knieën ondersteunt.
  • Als u een goede nachtrust wilt, verander dan uw bedplatform.
  • Heupwindsels kunnen het heupgewricht immobiliseren en de pijn verminderen door compressie te geven en mensen te laten lopen of andere activiteiten te laten doen zonder dat ze last van hun heupen hebben.
  • Zitkussens kunnen helpen om overdag van heuppijn af te komen, en ze zijn ook erg comfortabel.
  • Cold packs zijn goedkoop en voorkomen ontstekingen in uw heupgewricht, met bewezen vermogen
  • Om zwelling en pijn te verminderen, legt u elk uur 3-5 minuten een zakje bevroren erwten op de slijmbeursontsteking.
  • Kippenbouillon bevat aminozuren die nuttig zijn bij de behandeling van de symptomen van een slijmbeursontsteking in de heup.
  • Om pijn in de heup te verminderen, kunt u deze knievlinderoefening uit de yoga proberen.

Is traagschuim de enige soort matras-topper die geschikt is om heuppijn te verlichten?

Zeker, traagschuim heeft een aantal nuttige eigenschappen bij heuppijn, zoals het vasthouden van de positie, het bieden van een zacht, ondersteunend oppervlak, maar het is niet de enige optie.

Latex is een goed alternatief, omdat het zich naar de vorm van uw lichaam voegt en de druk op de slijmbeurs verlicht. Latex is ook een duurzamer materiaal, dus uw matras zal langer meegaan dan traagschuim. Uiteindelijk is latex milieuvriendelijk, want het is de zachte witte stof die onder de schors van een volgroeide rubberboom zit.

Ik word de laatste tijd wakker met pijn in mijn heup. Wat kan ik doen om mijn luchtmatras comfortabeler te maken?

U kunt uzelf trainen om een rugslaper te worden en ook kunt u investeren in een matras-topper.

Wanneer u er niet op uit bent om uw hele luchtbed te vervangen, kunt u een matrastopper aanschaffen om uw matras extra op te vullen. Een matrasonderlegger is net als elke andere zachte en comfortabele toevoeging die over uw huidige bed gelegd wordt om het aangenamer te maken. Om de heuppijn aan te pakken, stel ik voor de dikste matras-topper te nemen die u online kunt vinden. Deze inleggers zijn meestal ongeveer twee centimeter hoog, maar ze kunnen ook zo dun zijn als een centimeter dik.

Wanneer u op uw rug slaapt, verlicht dit de pijn in uw heup. Het helpt ook de kans op chronische pijnen, zoals rug- en nekproblemen, te verminderen.

Wat kan de drukpunten van de heuppijn op een matras verlichten zonder een matras-topper te kopen die het hele bed bedekt?

Heupwraps, zitkussens, en ice packs zijn de beste oplossingen voor deze situatie.

De heupwraps kunnen zorgen voor immobilisatie en de pijn verminderen. Zij zullen u ook in staat stellen rond te lopen zonder het ongemak van een slechte heup. Een ander groot voordeel van deze wraps is dat ze betaalbaar zijn, zodat u extra geld kunt besparen.

Zitkussens zijn een goede optie om overdag van heuppijn af te komen. Als u veel tijd op uw bed of bank doorbrengt, zijn ze zeker aan te bevelen om eens te bekijken. Zitkussens zijn ergonomisch ontworpen om pijn te voorkomen en u comfort te geven tijdens het gebruik. Ze kunnen ook overal geplaatst worden waar u zou kunnen zitten, van bed tot vloer

Ik raad u ten zeerste aan om cold packs te kopen als u pijn in uw gewrichten hebt. Ze zijn betaalbaar en het is bewezen dat ze doeltreffender zijn dan verwarmingskussens.

Conclusie

Zoals u ziet is heuppijn een ingewikkeld probleem, dat een aantal oorzaken kan hebben. Zoals elk complex probleem moet het behandeld worden met een holistische benadering.

De rol van de beste matras voor slechte heupen is onmiskenbaar en het is een must-have voor iedereen die minder pijn in zijn gewrichten wil hebben.

Als u opmerkingen, klachten of suggesties heeft over dit artikel, neem dan zo snel mogelijk contact met mij op.

Support the Ukrainian army to sleep calmly!

X